‘5 КАНАЛ’ – НАЙКРАЩИЙ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

‘5 КАНАЛ’ – НАЙКРАЩИЙ

“Андрій Шевченко і “5 канал” уособлюють найбільші здобутки української журналістики минулого року”...

“Андрій Шевченко і “5 канал” уособлюють найбільші здобутки української журналістики минулого року”.
Саме такі підсумки підбито в результаті масштабного опитування засобів масової інформації та журналістів, які висвітлюють діяльність ЗМІ і ситуацію на вітчизняному інформаційному ринку, проведеного київським Центром громадських ініціатив “Інформаційне суспільство” з 20 грудня 2004 року по 5 січня 2005 року. Як йдеться в релізі Центру, у відповідях на запитання про найкращого журналіста 2004 року слідом за шеф-редактором теленовин “5 каналу” Андрієм Шевченком респонденти назвали першого заступника головного редактора газети “Дзеркало тижня” Юлію Мостову, ведучого інформаційної програми “Час” на “5 каналі” Романа Скрипіна, керівника відділу політики “Дзеркала тижня” Сергія Рахманіна, автора телепроекту “Закрита зона” Володимира Ар’єва, політичного оглядача Тетяну Коробову та керівника проектів ГО “Телекритика” Наталію Лігачову.
Опитування засвідчило, що “5 канал” став медіа-лідером 2004 року з першістю в більш ніж двох третинах регіонів України. За ним виокремилася трійка: газета “Дзеркало тижня”, телекомпанія “Ера” та інтернет-видання “Українська правда”.
Організатори опитування просили також назвати “медіа-розчарування 2004 року” – і серед ЗМІ, і серед окремих журналістів. “Тут симпатії (точніше, антисимпатії) “вишикувалися” в такому порядку: В’ячеслав Піховшек (“Епіцентр” — “Студія “1+1”), Ганна Герман-Стеців (прес-служба колишнього прем’єр-міністра Віктора Януковича), ТРК “Україна”, Дмитро Джангіров (“Проте”, “1+1”), Національна телекомпанія України, Дмитро Корчинський (“Проте”, “1+1”), Дмитро Кисельов (ТРК “ICTV”), ТРК “Київська Русь”, ТРК “Інтер”, газета “2000”,” – зазначено в прес-релізі.