МАЙБУТНЄ ВОЛИНСЬКИХ ЛІСІВ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

МАЙБУТНЄ ВОЛИНСЬКИХ ЛІСІВ

Газета “Волинь” вже повідомляла про створення обласного управління лісового господарства...

Газета “Волинь” вже повідомляла про створення обласного управління лісового господарства.
Ефективній діяльності цієї структури, зокрема у вирішенні екологічних проблем, які сьогодні невід’ємні від суто виробничих, покликана сприяти громадська рада при управлінні, в яку увійшли представники лісівничих, мисливських та екологічних неурядових організацій.
Відбулось організаційне засідання громадської ради, на якому начальник управління лісового господарства Богдан Колісник розповів про найважливіші проблеми, що потребують вирішення. А це і збереження заповідного фонду, і самовільні рубки, які збільшуються пропорційно до створення приватних пилорам на Поліссі. І розв’язати ці проблеми лісівники зможуть лише спільно з тими громадськими організаціями, які переймаються майбутнім волинських лісів.
На організаційному засіданні було взято за основу положення громадської ради, обрано голову (ним став керівник позаштатної прес-служби обласного управління лісового господарства Валерій Мельник), його заступника та секретаря. У раду увійшли журналісти, зокрема, автор цих рядків та власний кореспондент газети Верховної Ради “Голос України” Микола Якименко. Громадська рада у стадії становлення. Повідомлення в пресі про її створення — своєрідне запрошення до роботи представників громадських організацій природоохоронного спрямування, яких поки що в її складі нема.
Катерина ЗУБЧУК.