«Укрпошта» не тільки продаватиме мило й ковбасу – хочуть ще й купити банк - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
«Укрпошта» не тільки продаватиме мило й ковбасу – хочуть ще й купити банк

Волинь-нова

«Укрпошта» не тільки продаватиме мило й ковбасу – хочуть ще й купити банк

Вже шукають підходящу фінустанову

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» розглядає можливість придбання банку або стратегічного партнерства з фінустановами для розвитку фінансових послуг, повідомляє УНІАН.

Про це заявив в. о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський на прес-конференції в Європейській бізнес асоціації.

Ми хочемо розвивати фінансові послуги. Варіант А – щоб прописали закон. Якщо цього не відбудеться, у нас є варіант Б – купити банк.

«Ми хочемо розвивати фінансові послуги. Варіант А – щоб прописали закон. Якщо цього не відбудеться, у нас є варіант Б – купити банк. Нам можуть не дозволити це зробити, тоді є варіант В – стратегічне партнерство з банком, що, по суті, те саме, що варіант Б. Але заборонити нам це зробити не можуть», – зазначив він.

За словами Смілянського, зараз «Укрпошта» вже веде переговори з деякими невеликими банками з метою стратегічного партнерства.

Як відомо, «Укрпошта» в січні-вересні 2017 року одержала 415,5 млн чистого збитку проти 15,2 млн грн прибутку за аналогічний період 2016 року. Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку. Підприємство надає понад 50 видів послуг через більш як 11 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.