Продавцю риби, якою отруїлися 70 людей, загрожує до 8 років позбавлення волі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Продавцю риби, якою отруїлися 70 людей, загрожує до 8 років позбавлення волі

Ось така рибка відправила на лікарняне ліжко понад 70 людей.

Фото із Youtube.com.

Волинь-нова

Продавцю риби, якою отруїлися 70 людей, загрожує до 8 років позбавлення волі

Виготовляла скумбрію гарячого копчення у… гаражі та приміщенні власної квартири

Львівська місцева прокуратура № 3, 28.11.2017, скерувала до Франківського районного суду м. Львова обвинувальний акт стосовно місцевої мешканки, яка виготовляла та реалізовувала харчову продукцію, вживання якої спричинило тяжкі наслідки. Про це інформує «Високий замок» із посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Неякісною рибою продавчиня торгувала на одному із ринків Львова.

Вказана жінка без дозвільних документів, зокрема висновку лабораторного дослідження ветеринарно-санітарної експертизи якості і безпечності харчової продукції, виготовляла скумбрію гарячого копчення у гаражі та приміщенні власної квартири, незважаючи на грубі порушення санітарно-епідеміологічних правил.

Неякісною рибою продавчиня торгувала на одному із ринків Львова.

Від вживання небезпечного продукту до лікарень Львівщини із гострою кишковою інфекцією потрапило понад 70 осіб, серед яких діти.

Такі дії порушниці кваліфіковано за ч.2 ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

За це зловмисниці загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.