Збиралися ховати: в Індії раптово ожило «мертве» немовля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Збиралися ховати: в Індії раптово ожило «мертве» немовля

В Індії в місті Делі батьки збиралися кремувати «мертву» дитину, але в останній момент виявили, що немовля живе

Співробітники медичного центру Max Hospital сказали батькам малюка, що один з близнюків народився мертвим, тоді як другого потрібно підключити до апарату штучної вентиляції легенів. Лікарі зажадали від батьків гроші, але ті не могли дозволити собі такі витрати, і вирішили перевезти хлопчика в іншу лікарню. Але потім медики заявили батькам, що немовля мертве і віддали два пакети, в яких були тіла дітей.

Родичі готувалися до обряду кремації, але раптово виявили, що один з пакетів ворушиться

Родичі готувалися до обряду кремації, але раптово виявили, що один з пакетів ворушиться. "Ми розірвали упаковку і виявили, що дитина дихає", - розповів дідусь дитини. Сім'я відвезла новонародженого хлопчика в найближчу лікарню, і зараз стан дитини оцінюється як стабільний, пише "Обозреватель".

Глава міністерства охорони здоров'я Індії Джагатая Пракаш Наддо пізніше повідомив, що уряду Делі доручено зайнятися розслідуванням інциденту і вжити необхідних заходів. У свою чергу в медичному центрі Max Hospital заявили, що тіло дитини батькам передали без будь-яких ознак життя. При цьому лікар, відповідальний за помилку, в даний час знаходиться у відпустці.