Бурштин вилучають вже тоннами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.08 € 32.28
Бурштин вилучають вже тоннами

Департамент захисту економіки Національної поліції України

Бурштин вилучають вже тоннами

На Рівненщині вилучили бурштину на 10 мільйонів гривень

Провівши низку слідчо-оперативних заходів, було встановлено місця зберігання незаконно видобутого бурштину-сирцю та підпільні цехи з його обробки, інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України у Фейсбук.

5 грудня правоохоронці провели санкціоновані обшуки у складських приміщеннях та підпільних цехах. Процесуальні заходи проводилися на території м. Рівне, Рівненського та Сарненського районів.

Вилучили понад одну тонну обробленого та необробленого бурштину різної фракції. 

 

Оперативники Управління захисту економіки в Рівненській області, слідчі слідчого управління Головне управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області вилучили понад одну тонну обробленого та необробленого бурштину різної фракції. Крім того, мотопомпи та пристосування для видобутку бурштину - шланги, шрейдери тощо.

 

 Поліцейські встановили, що дане «сонячне каміння» зберігалося на складах, а в подальшому оброблялося у підпільних цехах та експортувалося за межі країни.

За попередніми даними вартість вилученого дорогоцінного каміння становить понад 10 мільйонів гривень.

 

 На даний час проведення процесуальних заходів продовжується, встановлюються особи, які організували незаконну діяльність та функціонування підпільних цехів.