До волинських поліцейських завітав мандрівний фестиваль документального кіно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.08 € 32.28
До волинських поліцейських завітав мандрівний фестиваль документального кіно

Волинь-нова

До волинських поліцейських завітав мандрівний фестиваль документального кіно

Правоохоронцям показали «Війну химер»

Як повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права до Головного управління національної поліції у Волинській області завітав мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Спланували захід працівники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Волинській області спільно із представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Віталієм Єловим та Волинською обласною громадською організацією «Волинський прес-клуб».

Це особиста історія про війну, кохання та смерть, зафільмована її безпосередніми учасниками. 

У актовій залі управління поліцейським продемонстрували показ фільму Анастасії та Марії Старожицьких – «Війна Химер». Це особиста історія про війну, кохання та смерть, зафільмована її безпосередніми учасниками. 

Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.