Як минула перша ніч для нових луцьких патрульних - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Як минула перша ніч для нових луцьких патрульних

Волинь-нова

Як минула перша ніч для нових луцьких патрульних

У ніч на 20 грудня у місті несли службу 8 екіпажів патрульної поліції, які опрацювали 58 викликів. Ще 2 екіпажі патрулювали дороги. Окрім того, перевірили 78 осіб та 75 транспортних засобів

22-річний випускник юридичного факультету, інспектор Патрульної поліції Луцька, який вперше цієї ночі заступав на службу, Сергій Диньковський розповів, що в нього – маса позитивних емоцій від першого патрулювання.
«За ніч разом з досвідченим напарником ми опрацювали близько 10 викликів різного характеру. В одному випадку чоловік прийшов під ранок додому в стані сп’яніння та виганяв жінку. Ще одна пенсіонерка стверджувала, що внук б’є її, але інформація не підтвердилась. Зупиняли маршрутний транспортний засіб, водій якого порушив правила дорожнього руху. Також приїжджали на виклик про порушення тиші, з особами провели профілактичну бесіду», - ділиться Сергій.

Інспектор Патрульної поліції Луцька, який вперше цієї ночі заступав на службу, Сергій Диньковський розповів, що в нього – маса позитивних емоцій від першого патрулювання.

Також цьому екіпажу надійшло повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень. Заявник стверджував, що його підрізали троє молодиків. Патрульні прибули в лічені хвилини, двох осіб затримали та доставили до відділку поліції. У потерпілого було незначне ушкодження пальця. Тож сторони домовились між собою у міськвідділі і ніяких заяв не писали.

Інспекторка Патрульної поліції Луцька Марія Устіна працювала у складі екіпажу, який патрулював дорогу Луцьк-Ковель. «Загалом, багато спілкувались з новими колегами, слідкували за безпекою руху на дорозі. Першу свою постанову оформила на водія, в автомобілі якого не підсвічувався номерний знак», - розповіла дівчина, повідомляє Патрульна поліція Луцька.