У Мінську погодили «новорічне перемир’я» з опівночі 23 грудня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
У Мінську погодили «новорічне перемир’я» з опівночі 23 грудня

Волинь-нова

У Мінську погодили «новорічне перемир’я» з опівночі 23 грудня

Також сторони вважають, що встигнуть обмінятися заручниками

Тристороння контактна група у Мінську підтвердила необхідність провести обмін заручників до новорічних свят і припинити вогонь з півночі 23 грудня.

Про це повідомила у Facebook 20 грудня речник представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер, інформує Українська правда.

ТКГ за участі представників ОРДЛО, підкреслює необхідність забезпечення миру та спокою у зв'язку з прийдешніми різдвяними і новорічними святами та, користуючись раніше досягнутими домовленостями і зобов'язаннями сторін, зокрема, підтверджує їхню відданість дотриманню всеохоплюючого, сталого та безстрокового режиму припинення вогню, починаючи з опівночі 23 грудня 2017 року за київським часом.

«ТКГ за участі представників ОРДЛО, підкреслює необхідність забезпечення миру та спокою у зв'язку з прийдешніми різдвяними і новорічними святами та, користуючись раніше досягнутими домовленостями і зобов'язаннями сторін, зокрема, підтверджує їхню відданість дотриманню всеохоплюючого, сталого та безстрокового режиму припинення вогню, починаючи з опівночі 23 грудня 2017 року за київським часом», – пише Оліфер.

«Також підтверджено прагнення виконати зобов'язання зі звільнення утримуваних осіб до різдвяних та новорічних свят у відповідності з домовленостями, яких було досягнуто раніше», – зазначає вона.

Оліфер вказує, що робота зі звільнення заручників триває в режимі 24/7.

Оліфер вказує, що робота зі звільнення заручників триває в режимі 24/7.

«Крім того, висловлено спільну відданість повному виконанню Мінських домовленостей», – зазначає вона.