Сьогодні окупанти найбільше казяться на Донецькому напрямку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Сьогодні окупанти найбільше казяться на Донецькому напрямку

Волинь-нова

Сьогодні окупанти найбільше казяться на Донецькому напрямку

Негідники одержують гідну відповідь з боку підрозділів ЗСУ

Прес-центр штабу АТО поширив фронтове зведення станом на 18.00 20 грудня 2017 року:

«Російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим тиші та вести прицільний вогонь по позиціях Збройних Сил України із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. 

Російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим тиші та вести прицільний вогонь по позиціях Збройних Сил України із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. 

На Донецькому напрямку противник з мінометів різних калібрів та усього спектру піхотного озброєння неодноразово обстрілював позиції сил АТО у районі Пісків і Водяного. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї загарбники порушували перемир’я поблизу Кам’янки і шахти Бутівка.

Попри загальне зменшення кількості обстрілів, слід відзначити, що впродовж першої половини доби у районі Водяного на Приазов’ї зафіксовано проліт ворожого БПЛА, що коригував мінометний вогонь противника.

На інших ключових ділянках нашої оборони, зокрема й на Луганському напрямку, на цей час порушень перемир’я не зафіксовано.

Загалом, від опівночі, російсько-терористичні війська здійснили 7 обстрілів позицій сил АТО. Більш ніж у половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність окупантів».