Росія переймається планами США щодо постачання зброї Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Росія переймається планами США щодо постачання зброї Україні

Волинь-нова

Росія переймається планами США щодо постачання зброї Україні

Президент Петро Порошенко у свою чергу заявив, що небезпека ескалації з боку агресора зростає, але Україна готова до будь-якого сценарію

Плани США щодо постачання озброєння Україні загрожують зривом процесу мирного врегулювання і заважають виконанню мінських домовленостей.

Про це заявив статс-секретар, заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, пише РІА «Новости», передає УП.

Україна передавала США весь перелік озброєння, який би хотіла отримати.

За його словами, постачання будь-яких озброєнь Україні "заохочує войовниче крило у Києві", а підтримка США войовничих настроїв "посилює небезпеку зриву процесу врегулювання на Україні і ставить під сумнів перспективу виконання мінських домовленостей".

«Тим більше, це заважає налагодженню діалогу між Києвом і Донбасом, без чого кризу неможливо вирішити» - заявив заступник глави МЗС РФ.

Як відомо, президент США Дональд Трамп оголосить про схвалення ним плану продажу протитанкових ракет Україні, повідомив американський телеканал ABC News з посиланням на співрозмовника у Держдепі.

Загальна вартість оборонного пакету складе 47 млн ​​доларів. Він буде включати 210 протитанкових ракет і 35 пускових установок.

Україна передавала США весь перелік озброєння, який би хотіла отримати. Йдеться про надання засобів повітряної розвідки, протитанкових систем, системи РЕБ.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков встиг пригрозити кровопролиттям на Донбасі у разі поставки летальної зброї з США до України.