На Рівненщині перебої з електропостачанням через ремонт підстанції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
На Рівненщині перебої з електропостачанням через ремонт підстанції

Волинь-нова

На Рівненщині перебої з електропостачанням через ремонт підстанції

Рівненський ремонтно-експлуатаційний з 07.00 і до 19.00 здійснює роботи з реконструкції підстанції «330 Рівне», що забезпечує електропостачанням мешканців обласного центру та Рівненського району, а також частково – Здолбунівського, Гощанського та Острозького

У зв’язку з виконанням цих робіт протягом дня, неділі, 24.12.2017, зменшиться надійність електропостачання у мешканців Рівного та згаданих районів. Тобто, за умови використання енергоємних побутових приладів населенням, можуть виникати аварійні ситуації у мережі, інформує прес-служба Рівнеобленерго.

Для модернізації Рівненським РЕЦ навмисно було обрано вихідний день.

«Звертаємося до споживачів електроенергії з проханням з розумінням поставитися до проведення робіт, обмежити споживання електроенергії. Для модернізації Рівненським РЕЦ навмисно було обрано вихідний день. Реконструкція здійснюється для підвищення якості та надійності електропостачання мешканців Рівного та прилеглих районів. Нагадаємо, що у жовтні Рівненський РЕЦ проводив роботи зі встановлення нового автотрансформатора. Тоді також фіксувалося зменшення надійності електропостачання, яке жодним чином не позначилося на життєдіяльності Рівного та інших населених пунктів, також обійшлося без аварійних ситуацій», йдеться у повідомленні енергетиків.