На Майдані виникла сутичка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На Майдані виникла сутичка

http://photo.unian.net

Соколовская Инна

На Майдані виникла сутичка

Бійці батальйону «Азов» та інші військові влаштували суперечку з радником президента Юрієм Бірюковим.

На Майдані Незалежності у Києві між учасниками акції сталась сутичка, ніхто не постраждав. Про це з посиланням на Громадське розповідає УНІАН. Повідомляється, що бійці батальйону «Азов» та інші військові влаштували суперечку з радником президента Юрієм Бірюковим.

«Я спілкуюсь з бійцями 72-ої бригади, які кажуть, що вони теж там працювали. У мене нема підстав їм не вірити», — сказав Бірюков 

Вони вимагали від нього спростування допису про те, що Маріуполь звільняли бійці 72-ої бригади, а не «Азову». «Я спілкуюсь з бійцями 72-ої бригади, які кажуть, що вони теж там працювали. У мене нема підстав їм не вірити», — сказав Бірюков. Один з учасників акції «Кава на Хрещатику» під час суперечки штовхнув і спробував відтягнути бійця з «Азову», почалася сутичка. У той час Бірюкова відтягнули у інший бік і він зник.

Нагадаємо, що вранці 24 грудня у Києві на Майдані Незалежності кілька сотень людей влаштували акцію протесту «Кава на Хрещатику» проти маршів, які організовував лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі. На мітингу були присутні також військові. Учасники акції розмовляли та пили каву.