Волинські дітлахи отримали у подарунок новий садочок (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Волинські дітлахи отримали у подарунок новий садочок (Фото)

Волинь-нова

Волинські дітлахи отримали у подарунок новий садочок (Фото)

Напередодні новорічних свят дітлахи села Радошин, що у межах Голобської об’єднаної територіальної громади отримали найдзвичайний подарунок – новий дитячий садок, який створено на базі частини приміщення тамтешньої загальноосвітньої школи, у якій нині навчається 105 учнів

Як повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації, спільно із громадою, батьками і власне дітками сьогодні, 26 грудня 2017 року, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик урочисто перерізав святкову стрічку, давши життя новому храму знань. У святі взяли участь і голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак, голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук, голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, помічник народного депутата України Денис П’ятигорець.

Після вручення маленьким господарям символічного ключа, батьки і діти пішли оглядати дитсадок, а подивитися спраді було на що: у приміщенні затишно і сонячно, встановлені сучасні кольорові меблі, обладнана їдальня, ігрова кімната і комфортна спальня.

- Втішений, що бачу усміхнені обличчя дітей, – зазначив у вітальному слові Володимир Гунчик. – Всі наші справи – для них. Прекрасне приміщення садочка, сучасне і гарне. Тут діти не просто зростатимуть, а й зростатимуть з гарним настроєм. Ми – дорослі –маємо зробити все, аби вони були щасливими. Нехай все буде добре в нашій українській родині.

Відкриття дошкільних навчальних закладів цьогоріч стало доброю традицією, адже на Волині у 2017 запрацював не один дитсадок. На будівництво цього закладу спрямовано кошти субвенції з Державного бюджету на здійснення соціально-економічного розвитку регіонів у сумі 1 млн 236 тис. грн. З районного бюджету додали 253 тис. грн.

Варто зазначити, що усі технічні роботи виконані якісно та у досить короткий термін, адже увесь період будівництва тривав з вересеня по грудень 2017-го. Працювала над об’єктом генеральна підрядна орагнізація ТзОВ «Волиньекобуд». Відвідувати дитсадок зможе майже три десятка вихованців, нині ж діток – 24.

- Нехай хто що каже, але президентська вертикаль працює. І цей садок – тому яскраве свідчення. Люди, у чиїх руках зосереджена нині влада, об'єднали зусилля і бачимо реальний результат, – звернувся до присутніх Андрій Броїло.
Опісля офіційної частини – вітання від наймолодших і щира подяка за здійснення дитячої мрії. У актовій залі гамірно: батьки, представники влади, жителі села, а на сцені – дитячий сміх, вірші та пісні.

- А мені казали друзі, що з дошкільнятами Володимир Гунчик дружить, – прозвучало з уст маленької дівчинки, очі якої випромінювали таку дитячу і безпосередню радість.

Зауважимо, що відкриття дошкільних навчальних закладів цьогоріч стало доброю традицією, адже на Волині у 2017 запрацював не один дитсадок. На будівництво цього закладу спрямовано кошти субвенції з Державного бюджету на здійснення соціально-економічного розвитку регіонів у сумі 1 млн 236 тис. грн. З районного бюджету додали 253 тис. грн.

- Ви навіть не уявляєте, скільки сюди вкладено зусиль. В Україні тисячі садочків, які потрібно ремонтувати і будувати. То чому Радошин? Бо Володимир Петрович і Степан Івахів поїхали до Києва і переконали, що це потрібно. Далі ж – виділили кошти. Але виділили теоретично, бо вони прийши під кінець року. І Віктор Козак, у свою чергу, переконав будівельників, що потрібно ставати до роботи уже, а гроші будуть. Завдання ж вас, тутешніх машканців, зрозуміти, оцінити і берегти, – звернувся до присутніх Денис П’ятигорець.

Пізніше, голова райдержадміністрації Віктор Теодосійович вручив керівництву школи, на базі якої й функціонуватиме дитсадок, сертифікат на 72 тис. грн, які планують спрямувати на облаштування природничих кабінетів. Відтак, дбатимуть про обидва навчальних заклади у комплексі.