СБУ Волині подякувала благодійникам (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
СБУ Волині подякувала благодійникам (Фото)

Волинь-нова

СБУ Волині подякувала благодійникам (Фото)

Голова громадської спілки СПАС Євген Дудка отримав подяку від Управління Служби безпеки України у Волинській області за вагомий особистий внесок у реалізацію духовно-патріотичного проекту «Луцьк-Волноваха. Разом збудуємо Храм!»

ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» - перше підприємство, яке пожертвувало кошти на будівництво храму та постійно надає благодійну фінансову підтримку проекту. Про це повідомляє  спілка СПАС у «Фейсбуці».

Копії ключів-капсул, які закладалися на будівництві храму у місті Волноваха, урочисто вручили і благодійникам, котрі пожертвували чимало коштів під час благодійного вечора під патронатом голови ОДА Володимира Гунчика.

Копії ключів-капсул, які закладалися на будівництві храму у місті Волноваха, урочисто вручили і благодійникам, котрі пожертвували чимало коштів під час благодійного вечора під патронатом голови ОДА Володимира Гунчика. А саме: директору СГПП «Несвіч» Володимиру Кучері та керівнику ТОВ «П’ятидні» Валерію Діброві. Володимир Кучера отримав також почесну грамоту від голови ОДА Володимира Гунчика.