У США затримали відвідувача ресторану за скаргу в поліцію на розмір молюсків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У США затримали відвідувача ресторану за скаргу в поліцію на розмір молюсків

Волинь-нова

У США затримали відвідувача ресторану за скаргу в поліцію на розмір молюсків

Поліція штату Флорида затримала чоловіка за те, що він занадто часто звертався в правоохоронні органи, скаржачись на маленький розмір молюсків, які йому приносили в одному з ресторанів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на телеканал Fox News.

За даними телеканалу, 51-річний американець поскаржився співробітникам ресторану на маленькі молюски в його блюді і навіть відмовився платити за нього. Однак навіть після того, як офіціанти надали чоловікові ще одну порцію молюсків за рахунок закладу, його все одно це не влаштувало, він подзвонив в службу «911».

51-річний американець поскаржився співробітникам ресторану на маленькі молюски в його блюді і навіть відмовився платити за нього.

В екстреній службі розгніваного відвідувачеві ресторану порадили звернутися у відділ поліції, який займається надзвичайними ситуаціями. Однак чоловік ще кілька разів подзвонив саме в відділ екстрених подій, після чого його звинуватили в зловживанні зверненнями в екстрені служби.