Українець став героєм матчу Кубка Туреччини

«Гіресунспор» українця Дмитра Коркішка сенсаційно обіграв «Бешикташ» (3:1) у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Туреччини

Сенсації не завадило навіть те, що «Гіресунспор» виступає у другій за силою дивізіоні, тоді як «Бешикташ» - один з фаворитів на чемпіонство, повідомляє «Gazeta.ua».

Коркішко провів на полі 79 хвилин і був одним з найкращих гравців своєї команди.

Коркішко провів на полі 79 хвилин і був одним з найкращих гравців своєї команди. Вже на 14-й хвилині він зробив гольову передачу з кутового на Бубакара Діаліба, а на 72-й хвилині чітко реалізував пенальті, який сам і заробив.

Матч-відповідь між командами пройде на полі «Бешикташ» 16 січня.

У цьому сезоні Коркішко взяв участь у 13 поєдинках «Гіресунспора» у всіх турніру, в яких забив п'ять м'ячів і віддав одну гольову передачу.