Нью-Йоркський готель пропонує прожити день з життя героя фільму «Один вдома» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Нью-Йоркський готель пропонує прожити день з життя героя фільму «Один вдома»

Волинь-нова

Нью-Йоркський готель пропонує прожити день з життя героя фільму «Один вдома»

Таку послугу Plaza Hotel планує запустити у наступному році з нагоди 25-річчя фільму

Нью-Йоркський готель, в якому відбувались зйомки легендарного різдвяного фільму «Один вдома 2», запропонував прожити день з життя головного героя картини Кевіна МакКаллістера. Відповідне оголошення розміщене на сайті готелю, – пише Вголос посилаючись на УНІАН.

Незвичайну акцію готель планує запустити на честь 25-річчя фільму в наступному році

Незвичайну акцію готель планує запустити на честь 25-річчя фільму в наступному році, повідомляє портал My Fox Boston. За $895 Plaza Hotel надасть шанувальникам фільму автентичне меню ресторану 1992 року, ексклюзивну колекцію дисків з п'ятьма серіями комедії, пам'ятні сувеніри і навіть можливість насолодитися величезним морозивом, яке персональний дворецький доставить вам особисто в номер.

Крім того, додаткові опції передбачають експрес-пропуск на оглядовий майданчик 86-го поверху Емпайр-стейт-білдінг, чотиригодинну поїздку на лімузині по Нью-Йорку і доступ на каток Wollman Rink. Забронювати номер можна до 28 жовтня 2018 року.