Де проводять Різдвяні канікули європейські лідери - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Де проводять Різдвяні канікули європейські лідери

Волинь-нова

Де проводять Різдвяні канікули європейські лідери

Ангела Меркель поїхала відпочивати в Альпи, Еммануель Макрон – в Піренеї

Як пише Сегодня.ua, 63-річна канцлер Німеччини Ангела Меркель вирішила зустріти Різдво зі своїм чоловіком в швейцарських Альпах. Пара є шанувальниками лижного спорту, а зимовий відпочинок недалеко від курорту Санкт-Моріц в Швейцарії вже став справжньою традицією для німецького політика. Як відзначають пильно спостерігаючі за Меркель журналісти, вона зі своїм чоловіком полюбляє кататися на трасах, розташованих на висоті 1700 метрів. Кожен день канцлер намагається проїхати на лижах близько 20 кілометрів.

Французький президент Еммануель Макрон також є любителем лиж. Різдвяні канікули він проводить зі своєю дружиною на гірськолижному курорті Ля Монжа в департаменті Верхні Піренеї. Пара вже була помічена в одному з ресторанів курорту на висоті 2146 метрів. Подейкують, що Еммануель Макрон в дитинстві часто проводив канікули недалеко від Ля Монжа, тому що тут жила його бабуся. Цікаво, що президент Франції напередодні Різдва наполегливо рекомендував своїм міністрам провести традиційну зимову відпустку виключно на французькій землі.

Цікаво, що президент Франції напередодні Різдва наполегливо рекомендував своїм міністрам провести традиційну зимову відпустку виключно на французькій землі.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас відсвяткував Різдво в столиці Сербії, куди також відправився зі своєю дружиною.

Президент Польщі Анджей Дуда планує зустріти Новий рік в своїй резиденції в Віщле в Сілезії. Свої канікули він також присвятить катанню на гірських лижах.

Британський прем'єр-міністр Тереза Мей ретельно приховує, де вона проводить свої святкові канікули. Правда напередодні заявляла, що буде просто дивитися новий сезон серіалу "Доктор Хто", де головну роль вперше виконала жінка.