У Польщі опублікували дані про всіх педофілів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У Польщі опублікували дані про всіх педофілів

Волинь-нова

У Польщі опублікували дані про всіх педофілів

З 1 січня в сусідній країні офіційно відкрито реєстр про 768 найнебезпечніших сексуальних злочинців

Про це повідомляє міністерство юстиції Польщі, передає УП.

«Право на охорону наших дітей вище за анонімність злочинців», - підкреслив міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро.

Після виходу з в'язниці злочинець має бути під постійним контролем, аби всі знали, що він є їхнім сусідом.

«Держава несе відповідальність за захист дитини, а не педофіла. Злочинець, який кривдить дітей, має нести дуже суворі наслідки. Не лише багаторічним вироком, але і втратою анонімності», – заявив міністр.

«Після виходу з в'язниці злочинець має бути під постійним контролем, аби всі знали, що він є їхнім сусідом», – підкреслив Зьобро.

Він додав, що така практика є в багатьох країнах, в тому числі у Сполучених Штатах, і є ефективним способом запобігти жертвам, оскільки вона дозволяє контролювати таких злочинців.

Загалом у польському відкритому реєстрі опубліковано дані 768 злочинців. в ньому опинилися імена, фотографії і адреси проживання осіб, які здійснили сексуальні злочини щодо неповнолітніх віком до 15 років.

Окрім відкритої частини реєстру, є ще закрита, в якій є детальні дані про 2614 осіб. Крім злочинців із загального реєстру, в ньому опинилися дані про осіб, які здійснили сексуальні злочини щодо неповнолітніх віком від 15 до 18 років, але щодо яких суди не прийняли рішення про публікацію даних про них у відкритий доступ.