Трамп: «Мій колишній помічник Беннон збожеволів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Трамп: «Мій колишній помічник Беннон збожеволів»

А ще недавно вони обнімалися…

Фото із сайту bbc.com.

MANDEL NGAN

Трамп: «Мій колишній помічник Беннон збожеволів»

Скандал про втручання Кремля в американські вибори триває

Президент США Дональд Трамп розкритикував свого колишнього радника Стіва Беннона за те, що той в ще не опублікованій поки книзі назвав зустріч між сином Трампа і групою росіян напередодні виборів зрадою. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на BBC.

Зокрема, в книзі стверджується, що злощасну зустріч сина президента та інших членів передвиборчого штабу Трампа з росіянкою Наталією Весельницькою в  «Трамп-тауер» Беннон назвав «зрадницькою» і «непатріотичною».

Колишній головний стратег Білого дому Стів Беннон вважався одним з основних гравців в команді Трампа. Саме він допоміг Трампу сформувати кампанію під гаслом «Америка – перш за все».

«У Стіва Беннона немає нічого спільного зі мною або з моїм президентством. Коли його звільнили, він не тільки втратив посаду, він ще збожеволів», – заявив у відповідь Трамп.

«Стів був співробітником, який працював на мене вже після того, як я отримав номінацію [від республіканців], обійшовши 17 кандидатів, яких називають однією з найталановитіших груп претендентів, яку коли-небудь збирала Республіканська партія», – додав він.

«Зараз, коли Стів пустився в одиночне плавання, він зрозумів, що перемагати не так просто, як може здатися, дивлячись на мене. Стів мало що зробив для нашої історичної перемоги, яку забезпечили забуті чоловіки і жінки цієї країни», – заявив президент.

Колишній головний стратег Білого дому Стів Беннон вважався одним з основних гравців в команді Трампа. Саме він допоміг Трампу сформувати кампанію під гаслом «Америка – перш за все», перш ніж залишив свій пост в серпні 2017 року.

Як відомо, зустріч з Весельницькою відбулася в Нью-Йорку в червні 2016 року. На ній, крім Трампа-молодшого, були присутні і інші люди з найближчого оточення кандидата в президенти США.

Трамп-молодший тоді пояснював, що пішов на зустріч тому, що йому нібито пообіцяли надати інформацію, що порочить Клінтон, однак Весельницька нічого не передала.

Американський сенат, палата представників і спеціальний прокурор ведуть власні розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори в США з метою скомпрометувати Клінтон.

Кремль, а також сам Трамп послідовно заперечують ці звинувачення.