У Львові скульптори попри теплу погоду витесали з 500-кілограмових брил льоду дивовижні фігури - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У Львові скульптори попри теплу погоду витесали з 500-кілограмових брил льоду дивовижні фігури

ТСН

У Львові скульптори попри теплу погоду витесали з 500-кілограмових брил льоду дивовижні фігури

Конкурс був під загрозою зриву через аномально теплу зиму

У Львові продемонстрували мистецтво створювати зиму за весняної погоди. П’ятьом митцям видали по півтонни льоду і дали трохи більше доби на створення різдвяного дива, йдеться у сюжеті ТСН.

Цього року уже сьомий поспіль конкурс льодових скульптур був під великою загрозою через потепління. П’ятеро митців працювали в екстремальних для цієї справи умовах. Їхню роботу псувало п’ятиградусне тепло. Крига не слухалася, топилася і розколювалася. Є і втрати. Під променями сонця не втрималася «смерть» з вертепу і розбилася за кілька годин до фіналу. Однак скульптори з цього жартують, мовляв, треба сприймати це як символічну перемогу добра над злом.

Цього року уже сьомий поспіль конкурс льодових скульптур був під великою загрозою через потепління. П’ятеро митців працювали в екстремальних для цієї справи умовах.

Льодові скульптури мали б милувати око туристів і львів’ян до кінця різдвяних свят. Утім, синоптики розчаровують: вони кажуть, що у найближчі кілька днів температура сягне аж 11 тепла. Тож усім, хто хоче побачити крижану красу, радять поспішати. Особливо увечері з різнокольоровою підсвіткою це справді виглядає неймовірно.