Китайська космічна станція падає на Землю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Китайська космічна станція падає на Землю

Волинь-нова

Китайська космічна станція падає на Землю

Після кількох місяців чуток, стало відомо, що над космічною лабораторією Tiangong-1 або «Небесним місцем» втратили контроль ще у вересні 2016 року

Китайська космічна станція вагою 8,5 тонн скоріш за все впаде на Землю протягом наступних місяців. Про це повідомляє «Еспресо» з посиланням» на The Independent.

Очікується, що у березні вона почне падіння у земну атмосферу.

Через величезний розмір пристрою, від нього залишиться у космічному просторі чимало сміття.

Науковці прогнозують, що після входження у атмосферу лабораторія згорить, але деякі елементи все ж таки можуть досягти Землі. Вчені також наголошують, що через величезний розмір пристрою, від нього залишиться у космічному просторі чимало сміття.

Окрім великого розміру, небезпека лабораторії полягає у її непідконтрольності. Тому китайські науковці не зможуть маніпулювати її рухами під час падіння. На борту космічного пристрою також знаходиться високотоксична та корозійна речовина гідразин, яка потенційно досягне поверхні планети.

Прогнозують, що уламки лабораторії приземляться на території, переважно вкритій океаном. Науковці заспокоюють статистикою: ймовірність того, що шматок Tiangong-1 попаде в людину, приблизно в мільйон разів менша, ніж шанси на отримання джекпоту у американській лотереї Powerball, найбільший виграш якої складає $550 млн.