У Чернігові знайшли вкрадені в грудні погруддя Коцюбинського та Пушкіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У Чернігові знайшли вкрадені в грудні погруддя Коцюбинського та Пушкіна

Волинь-нова

У Чернігові знайшли вкрадені в грудні погруддя Коцюбинського та Пушкіна

Пам’ятники не мають суттєвих пошкоджень

Сьогодні вночі поліцейські знайшли погруддя Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна, які вкрали в Чернігові ще в грудні 2017 року.

Подробиці, пов'язані з цими крадіжками не розголошують, адже триває слідство і зайвий гамір навколо ситуації може лише завадити, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-службу поліції області.

По бюсту Пушкіна відкрили кримінальне провадження за статтею «крадіжка». Щодо погруддя Коцюбинського, то статті дві – «крадіжка» та «наруга над могилою».

«Вони цілі. По бюсту Пушкіна відкрили кримінальне провадження за статтею «крадіжка». Щодо погруддя Коцюбинського, то статті дві – «крадіжка» та «наруга над могилою»», – говорить підполковник поліції Володимир Реберг.

Проте погруддя поліція передасть місту лише тоді, коли міська влада виконає їхні умови щодо комплексної охорони культурних пам'яток, щоб такі ситуації в Чернігові більше не повторювалися. Це належне освітлення, камери відеоспостереження, чергування муніципальної варти, обладнання засобами технічного захисту.