Російська авіація бомбить житлові квартали поблизу Дамаска - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Російська авіація бомбить житлові квартали поблизу Дамаска

Волинь-нова

Російська авіація бомбить житлові квартали поблизу Дамаска

Повідомляють про десятки загиблих

Поблизу Дамаска у Сирії загинуло близько 30 осіб в результаті бомбардування, яке, ймовірно, здійснили російські літаки. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

«Щонайменше 30 цивільних вбито рано вранці в четвер, коли винищувачі скинули бомби на житловий район в оточеному повстанцями анклаві на схід від сирійської столиці, повідомив військовий спостерігач, який розпізнав літаки як російські», – йдеться у повідомленні.

Щонайменше 30 цивільних вбито рано вранці в четвер, коли винищувачі скинули бомби на житловий район в оточеному повстанцями анклаві на схід від сирійської столиці, повідомив військовий спостерігач, який розпізнав літаки як російські.

Своєю чергою, як інформують джерела з Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, «щонайменше чотири бомби зруйнували дві будівлі у місті Місраба у Східній Гуті під час нападу, в результаті якого загинули близько 20 та поранено більше ніж 40 осіб».

Також представники Сирійського центру, рятувальники та місцеві жителі повідомили, що щонайменше 10 осіб загинули в результаті повітряних ударів в інших сусідніх містах.

Сирійський центр моніторингу за дотримання прав людини також уточнив, що 11 жінок та одна дитина були серед тих, хто загинув від авіаударів у Місрабі, які, за твердженням спостерігачів, здійснили російські літаки.