Викрадені бюсти Коцюбинського й Пушкіна знайшли. Чи підкинули? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Викрадені бюсти Коцюбинського й Пушкіна знайшли. Чи підкинули?

Цікаво, про що говорили генії під час такої зустрічі?

Фото із сайту «Українська правда».

Волинь-нова

Викрадені бюсти Коцюбинського й Пушкіна знайшли. Чи підкинули?

Невже це спеціально робиться, щоб штучно нагнітати у суспільстві ситуацію?

У Чернігові знайдено викрадені в грудні 2017 року бюсти письменників Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна. Про це повідомив у Facebook заступник мера Олександр Ломако, інформує «Українська правда».

«Вкрадені пам’ятники Михайлу Коцюбинському та Олександру Пушкіну знайдено. Про це заявив під час ранкової наради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Поки йдуть слідчі дії, деталі він не став розголошувати», – пише Ломако.

За його словами, ці пам’ятники ніколи не охоронялися, ні радянською, ні царською владою, ні під час незалежності.

Ці пам’ятники ніколи не охоронялися, ні радянською, ні царською владою, ні під час незалежності.

Пізніше віце-мера поширив на своїй сторінці допис з деталями знахідки:

«Пам’ятники знайшли складеними разом біля центрального парку, в самому центрі міста… Таке враження, що або підкинули, щоб знайшли, або це спеціально робиться, щоб штучно нагнітати у суспільстві ситуацію», – пише Сергій Шумило.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» із посиланням на поліцію Чернігівської області, схованку з бюстами письменників виявили минулої ночі, вони цілі.

За словами начальника міського відділу поліції Володимира Реберга, щодо викрадення бюсту Коцюбинського відкрито кримінальне провадження за статтями ККУ «Крадіжка» і «Наруга над могилою». Що ж стосується бюста Пушкіна, то розслідується просто справа за статтею «Крадіжка».

Поліція наразі не розголошує деталі, пов’язані з цими крадіжками, оскільки триває слідство і «зайвий шум навколо ситуації може тільки перешкодити».

Поліція продовжує пошук крадіїв.

Як відомо, у Чернігові 18 грудня викрали бронзове погруддя з могили українського письменника Михайла Коцюбинського, а у ніч на 31 грудня невідомі вкрали бронзовий бюст Олександра Пушкіна.