Із різдвяного послання єпископа Володимир-Волинського і Турійського УПЦ КП Матфея - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Із різдвяного послання єпископа Володимир-Волинського і Турійського УПЦ КП Матфея

Волинь-нова

Із різдвяного послання єпископа Володимир-Волинського і Турійського УПЦ КП Матфея

« А все оце сталося, щоб збулося сказане пророком від Господа, який говорить, Ось Діва зачне в утробі, і породить Сина, і назвуть Його Еммануїл, що в перекладі означає: «З нами Бог!» (Мф. 1:22,23)

Понад два тисячоліття минуло з тої єдиної та благословенної ночі, коли в потьмареному гріхом світі засяяло сонце правди — у Вифлеємській печері народилося Богонемовля Христос, Спаситель людей та світу.

Згадаймо ж у цю радісну ніч про невимовну Божу любов та піднесімо очі та серця до неба, до нашого правдивого дому.

«Слово ста- ло плоттю», пише про цю сокровенну таємницю святий апостол Іоан Бого- слов. Нехай же у цю ніч, коли у мороці Вифлеємської печери спалахнув вогонь божества, кожен із нас згадає про правдивий сенс життя, згадає, що єдині ліки, які можуть зцілити від втоми життям та смертю наше існування — це Христова любов та благодать Духа Святого.

Згадаймо ж у цю радісну ніч про невимовну Божу любов та піднесімо очі та серця до неба, до нашого правдивого дому. Вознесемо молитви до Богонемовляти Христа, аби радість Різдва не залишала нас завтра та у на- ступні дні нашого земного буття.