Його визнали мертвим, а він ожив! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Його визнали мертвим, а він ожив!

Johana Lizet via flickr.com

Його визнали мертвим, а він ожив!

Мертвий іспанський ув'язнений повернувся до життя перед розтином

Ув'язнений в іспанській тюрмі прокинувся у лікарняному морзі, де він опинився після того, як три медики констатували його смерть. Як повідомляє з посиланням на Бі-бі-сі УНІАН, Гонсало Монтойя Хіменес відбував термін у в'язниці в провінції Астурія на півночі Іспанії. Він прийшов в себе за кілька годин до того, як судмедексперти повинні були приступити до розтину тіла.

Невдалу смерть сертифікували три медика, що працюють у в'язниці

За словами членів його сім'ї, на тілі Хіменеса вже були позначки, які наносяться перед аутопсією. «Його підготували до розтину», - розповіли вони в інтерв'ю місцевій газеті La Voz de Asturias. Зараз він перебуває під наглядом лікарів у відділенні інтенсивної терапії у місті Ов'єдо.

Імовірно, у Хіменеса стався напад каталепсії, повідомили в лікарні іспанського телеканалу Telecinco. При каталепсії у людини уповільнюються життєво важливі функції до такої міри, що іноді може здатися, що вона мертва. Але офіційного підтвердження діагнозу поки не прозвучало. Невдалу смерть сертифікували три медика, що працюють у в'язниці. Вони розпорядилися, щоб тіло ув'язненого було доставлено в морг інституту судової медицини в Ов'єдо для подальшого огляду і встановлення причин смерті.