Комедія: Путін розгортає в Криму С-400 для… «захисту від України» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Комедія: Путін розгортає в Криму С-400 для… «захисту від України»

Система С-400 здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі.

Фото із сайту «Українська правда».

Волинь-нова

Комедія: Путін розгортає в Криму С-400 для… «захисту від України»

Отакої!

Російська Федерація розгорне в окупованому Криму системи С-400 для «захисту від повітряних загроз з боку України». Про це, посилаючись на джерела «РИА Новости», повідомляє «Українська правда».

«Завдання другого дивізіону комплексу С-400 – вчасно виявити і за необхідності знищити повітряні об’єкти з боку України, що становлять загрозу для Криму», – сказав співрозмовник агентства.

«Завдання другого дивізіону комплексу С-400 – вчасно виявити і за необхідності знищити повітряні об’єкти з боку України, що становлять загрозу для Криму».

Повідомляється, що другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу С-400, дислокований в Севастополі, в першу чергу буде контролювати повітряний простір над Чонгаром і Армянськом.

Окупанти заявили, що в Криму формується ешелонована система протиповітряної оборони, оскільки Україна проводить випробування крилатих ракет.

ЗРС дальньої дії С-400 «Тріумф» розробки і виробництва АТ «Концерн ВКО «Алмаз-Антей» призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії.

Система здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км – балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.