У Нідерландах заморозили активи Ахметова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
У Нідерландах заморозили активи Ахметова

І що тепер буде із «Шахтарем»?

Фото із сайту «Українська правда».

Волинь-нова

У Нідерландах заморозили активи Ахметова

Навіть його славно звісну лондонську квартиру...

Cуд Амстердама прийняв рішення заморозити активи на території Нідерландів СКМ, «Метінвест» і ДТЕК, які належать олігарху Рінату Ахметову. Про це повідомляє Reuters з посиланням на рішення суду, інформує «Українська правда».

Суд виніс відповідне рішення 5 січня рамках процедури виконання припису Окружного суду Нікосії, який наклав арешт на активи Ахметова на суму 820 мільйонів доларів.

Згідно з текстом документу, заморожені усі акції SCM Management B.V, DTEK Management B.V., DTEK B.V., DTEK Grids B.V., Metinvest B.V., Premium Household B.V.

У прес-службі фінансово-промислової групи СКМ, заявили, що не мають інформації про нові позови до компанії.

У 2013 році Ахметову продали «Укртелеком» за $860 мільйонів – тоді олігарх заплатив 100 мільйонів і більше не вніс жодного платежу.

«Наскільки ми розуміємо, інформація стосується формального виконання ухвали кіпрського суду на території Нідерландів», – зазначили в СКМ у коментарі «112 Україна».

У компанії запевнили, що працюють у звичайному режимі. Наступне судове засідання призначене на 27 лютого.

Як відомо, раніше «Financial Times» повідомила, що Кіпрський суд заморозив активи українського олігарха Ріната Ахметова на суму 820 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».  Серед заморожених активів – і лондонська квартира Ахметова, яка на момент купівлі була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

Рішення окружного суду Нікосії щодо Ахметова було ухвалено 27 грудня.

Зазначається, що Raga Establishment Limited належить колишньому українському банкіру Денису Горбуненку.  У компанії заявили, що продали «Укртелеком» Ахметову за $860 мільйонів у 2013 році – тоді олігарх заплатив 100 мільйонів і більше не вніс жодного платежу.

«СКМ» мав оскаржити рішення суду до 8 січня, у компанії заявляли, що «категорично не згодні» з рішенням Кіпрського суду, який заморозив активи Ахметова. 

Володіння «Укртелекомом» раніше також оскаржив уряд України, який прагне повернути компанію на підставі того, що Ахметов не виконав свої зобов’язання.