У 2017 році на Волині до держбюджету мобілізовано понад 2,5 мільярда гривень податків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У 2017 році на Волині до держбюджету мобілізовано понад 2,5 мільярда гривень податків

Волинь-нова

У 2017 році на Волині до держбюджету мобілізовано понад 2,5 мільярда гривень податків

Це майже на півмільярда гривень більше ніж у 2016 році

Протягом 2017 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано майже 5,6 мільярда гривень податкових платежів. Рівень бюджетних надходжень перевищено на 26,4 відсотка, повідомила на нараді у голови Волинської ОДА начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

До загального фонду держбюджету протягом 2017 року зібрано понад 2,5 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС, повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області. Таким чином, сума зібраних в області податків до держбюджету за підсумками року майже на півмільярда гривень перевищує рівень надходжень 2016 року.

Відповідальна та зважена позиція волинських платників, акцент на аналітичну складову в процесі адміністрування податків і зборів поряд із вдосконаленням електронних сервісів дозволили забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 104,8 відсотка, з перевиконанням на 117,1 мільйона гривень.

Про це учасників наради у голови Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Відповідальна та зважена позиція волинських платників, акцент на аналітичну складову в процесі адміністрування податків і зборів поряд із вдосконаленням електронних сервісів дозволили забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 104,8 відсотка, з перевиконанням на 117,1 мільйона гривень. Загалом, збір платежів до загального фонду держбюджету перевищив рівень 2016 року на 495 мільйонів гривень, або на 24,2 відсотка», - наголосила  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.