Німецький Playboy вперше випустить номер з фото трансгендерної моделі на обкладинці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Німецький Playboy вперше випустить номер з фото трансгендерної моделі на обкладинці

Волинь-нова

Німецький Playboy вперше випустить номер з фото трансгендерної моделі на обкладинці

Німецька редакція журналу Playboy вирішила в новому номері розмістити на обкладинці фото 21-річної трансгендерної моделі Джуліани Фарфалли

Про це повідомляє osvita.mediasapiens.ua.

Модель відома в Німеччині через зйомки в реаліті-шоу «Next Top Model» (Наступна топ-модель), пише BBC. Джуліана Фарфалла вирішила змінити стать близько 5 років тому. Головний редактор журналу Флоріан Бойтін сказав, що модель є хорошим прикладом того, наскільки важливо боротися за своє право на самовизначення.

Головний редактор журналу сказав, що модель є хорошим прикладом того, наскільки важливо боротися за своє право на самовизначення.

Номер з  Джуліаною має опинитися у продажі вже сьогодні. Як повідомляє видання, на знімку, який редакція обрала для обкладинки, модель буде зображена топлес.

Сама дівчина написала в Instagram, що надзвичайно горда співпрацею із Playboy й сподівається, що її досвід стане натхненням для інших трансґендерних та транссексуальних людей.