«Мандрівник у часі» побував в 6000 році та розповів про майбутнє людства - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
«Мандрівник у часі» побував в 6000 році та розповів про майбутнє людства

Волинь-нова

«Мандрівник у часі» побував в 6000 році та розповів про майбутнє людства

ЗМІ повідомили про «мандрівника в часі», який побажав не називати своє ім’я, проте погодився зустрітись з журналістами

Чоловік у 90-х роках був добровольцем в секретній програмі, яка займається такими переміщеннями людей завдяки розробленим технологіям. Він побачив таке видовище, що вирішив зафіксувати його на камеру, щоб йог не вважали божевільним після повернення назад. На фото можна побачити незвичайні об’єкти і будівлі, після чого чоловік повідомив, що наша медицина порівняно з аналогом майбутнього виглядає примітивно.

До 2080 року ця технологія стане доступною для людства.

У цьому тисячолітті будуть знайдені препарати від онкології, а далі кожна людина зможе освоїти телепортацію і переміщатися в будь-який час, залишаючись невидимим, після чого повертатися назад.

Спочатку машина часу була опробувана на тваринах і гризунах, після чого настала черга волонтерів. До 2080 року ця технологія стане доступною для людства, але буде використовуватися для комерції. Тільки найбагатші люди планети зможуть здійснити подорож, що також стосується космічного туризму.