Судді у справі Штепи взяли самовідвід через підозру в хабарництві - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Судді у справі Штепи взяли самовідвід через підозру в хабарництві

Цікаво, чи коштував щось цей хід пані Нелі?

Фото із сайту lb.ua.

Волинь-нова

Судді у справі Штепи взяли самовідвід через підозру в хабарництві

А чому не здійснили акт самогубства?

Колегія суддів Ленінського районного суду Харкова, яка слухала справу стосовно екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, взяла самовідвід. Таке рішення оголосив головуючий суддя Людмила Шрамко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Колегія суддів ухвалила: відвести суддів Шрамко, Бондаренко, Гринчук від участі в розгляді кримінального провадження з обвинуваченням Штепи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.110, ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України», – йдеться в визначенні, оголошеному головуючою суддею Людмилою Шрамко в четвер.

Прокурори виступали проти самовідводу Шрамко, оскільки вона раніше не брала участь в розгляді даної справи.

Вказується, що судді заявили самовідвід посилаючись на наявність обставин, які у об'єктивного спостерігача можуть викликати сумнів у їхній неупередженості, а саме – проведення досудового розслідування прокуратурою Харківської області в кримінальному провадженні за ч.3 ст.368, ч.2 ст. 375 Кримінального кодексу України за фактом отримання суддями неправомірної вигоди за винесення завідомо неправосудного судового рішення під час розгляду судового провадження у справі щодо Штепи.

Прокурори, які беруть участь в судовому засіданні, не заперечували проти самовідводу Бондаренко і Грінчук, але виступали проти самовідводу Шрамко, оскільки вона раніше не брала участь в розгляді даної справи.

Захист і обвинувачена виступили за вирішення питання на розсуд суду, зазначивши, що внесення даних щодо суддів в ЕРДР, на їхню думку, свідчить про тиск на суд.