Волинь не встигла освоїти усі кошти з Держбюджету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Волинь не встигла освоїти усі кошти з Держбюджету

Волинь-нова

Волинь не встигла освоїти усі кошти з Держбюджету

Кілька мільйонів довелось повернути Києву

Так, за словами в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслава Наумчика, для реалізації 22-х інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку область отримала майже 149 млн грн. Однак, не встигли освоїти 10,5 млн грн, з яких 2,1 млн грн повернулися до Державного бюджету. Зокрема, по таких об’єктах, як Залісці (183 тис. грн), Вербка (600 тис. грн), Рожище (1 млн грн), Седлище (3,5 тис. грн). Про це Станіслав Наумчик повідомив під час наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з питань соціально-економічного розвитку регіону підбили підсумки зробленого за 2017 рік, повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Не встигли освоїти 10,5 млн грн, з яких 2,1 млн грн повернулися до Державного бюджету. 

Що ж стосується субвенції із Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіону, то, як повідомив начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак, для фінансування 452 об’єктів було передбачено більше, ніж 193 млн грн. Станом на 5 січня 2018 року фактично виконано робіт на суму 163 млн 39 тис. грн.

Натомість, для 15 ОТГ Волині у 2017 році передбачили 50 млн 123 тис. грн із державної казни, що спрямували на реалізацію 97 проектів. Зі слів начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Миколи Томчука, касові видатки становлять майже 49,1 млн грн, а це – 98 %.