
Починають готувати українських операторів протитанкових комплексів Javelin
Навчання буде проводитись на базі Національної академії імені Сагайдачного
Про це з посиланням на інформаційний портал про розвиток українського війська та силових структур Ukrainian Military Pages повідомляє Укрінформ.
Зазначається, що після завершення мовної підготовки відібрані кандидати будуть направлені за кордон для проходження навчання щодо бойового застосування протитанкових ракетних комплексів
«Підготовка кандидатів розпочнеться з 15 січня на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного із проведення мовної підготовки з метою набуття необхідного рівня знання англійської мови», - йдеться у повідомленні. Зазначається, що після завершення мовної підготовки відібрані кандидати будуть направлені за кордон для проходження навчання щодо бойового застосування протитанкових ракетних комплексів.
Раніше повідомлялося про плани США поставити до України 35 пускових установок ПТРК Javelin та 210 ракет до них.
