Стало відомо, з ким одружений співак Олег Винник - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Стало відомо, з ким одружений співак Олег Винник

Волинь-нова

Стало відомо, з ким одружений співак Олег Винник

Схоже, ЗМІ дізналися новину, яка розіб’є мільйони сердець молодих та не дуже вовчиць. Адже їхній білявий кумир Олег Винник, кажуть, давним-давно одружений

І жінкою головного серцеїда країни є його бек-вокалістка. Про це «ТСН» розповіли односельчани співака з Черкащини, пише «Таблоїд».

Сценічне ім’я начебто дружини Винника – Таюне. Хоча колишні сусіди і однокласники артиста кажуть, що звати її Таїсія Сватко. «Як неодружений, якщо вони сюди разом приїжджають! І картоплю вибирали, отут вони гуляли і до всіх віталися», - кажуть селяни.

З жінкою Винник познайомився ще в училищі. А побрався на початку 1990-х років. За словами односельців, гуляли на два села.

З жінкою Винник познайомився ще в училищі. А побрався на початку 1990-х років. За словами односельців, гуляли на два села. «Приїжджають, скупляються навіть у моєму кіоску – уявіть собі», - каже одна з мешканок села. До речі, версію про те, що Винник має стосунки зі своєю бек-вокалісткою, вже висловлювали і раніше.

Пізніше після виходу сюжету «ТСН» продюсер Винника Олександр Горбенко звинуватив «1+1» у замовному сюжеті та заявив, що артист припиняє будь-яку співпрацю з телеканалом.