ОБСЄ зафіксувала зникнення мобільного зв’язку на окупованих територіях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
ОБСЄ зафіксувала зникнення мобільного зв’язку на окупованих територіях

На непідконтрольній Україні території Луганської області місія ОБСЄ зафіксувала нові позиції бойовиків військового типу.

Фото із сайту «Українська правда».

Волинь-нова

ОБСЄ зафіксувала зникнення мобільного зв’язку на окупованих територіях

«Покращення» від Путіна відчувається з кожним днем

Спостерігачі ОБСЄ заявляють про тривожні звернення від місцевих жителів, які залишились на території окупованої Луганщини. Про це йдеться у звіті місії, який оприлюднено на сайті ОБСЄ, інформує «Українська правда».

«Команда СММ зауважила, що в непідконтрольних урядові районах було припинено надання деяких послуг мобільного зв’язку», – повідомили в організації.

У непідконтрольних урядові районах було припинено надання деяких послуг мобільного зв’язку.

«У підконтрольному «ЛНР» смт Талове (39 км на південний схід від Луганська) власниця крамниці висловила спостерігачам занепокоєння щодо такого припинення надання послуг, заявивши, що жителям селища необхідно викликати таксі або швидку допомогу для перевезення хворих до медичних закладів», – йдеться у звіті.

Як відомо, місія ОБСЄ зафіксувала на непідконтрольній Україні території Луганської області нові позиції бойовиків військового типу.