Пам'ятаймо ці 242 дні, у які вони вистояли – не вистояв бетон... (пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Пам'ятаймо ці 242 дні, у які вони вистояли – не вистояв бетон... (пісня)

Волинь-нова

Пам'ятаймо ці 242 дні, у які вони вистояли – не вистояв бетон... (пісня)

Сьогодні Україна вшановує героїчних кіборгів - захисників Донецького аеропорту

16 січня – День пам’яті мужніх українських воїнів - кіборгів, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року. 
Пишаймося й пам'ятаймо наших Героїв.

- Ця пісня-реквіум – це подяка всім воїнам, які захищають нашу державу, а також нагадування нам, людям, про те, що війна, на жаль, триває і ми маємо обов’язок молитися за її припинення.

«Плакала калина» у виконанні незрячого священика о. Вітольда Левицького на слова Соломії Українець і музику Володимира Домшинського хай звучить у їхню честь.

- Ця пісня-реквіум – це подяка всім воїнам, які захищають нашу державу, а також нагадування нам, людям, про те, що війна, на жаль, триває і ми маємо обов’язок молитися за її припинення. Дуже сумно спостерігати, коли одні гинуть, їхні родини переживають великий біль, а інші у той час, ходячи під мирним небом, відвідують нічні заклади, навіть в час посту, нехтують християнськими моральними нормами і засадами, розповідає о. Вітольд.

У

 із сайту Рідна Україна використані фото захисників Донецького аеропорту з календаря «Кіборги».