Військових цього року харчуватимуть по-новому - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Військових цього року харчуватимуть по-новому

Волинь-нова

Військових цього року харчуватимуть по-новому

51 військову частину переведуть на нове забезпечення

Про це повідомив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко, передає УНН.

«Запрошую подивитися в тих частинах, які вже переведено на нову систему продовольчого забезпечення, наскільки суттєво це впливає на боєздатність, підготовленість, морально-бойовий дух військ, коли забезпечено якісне харчування для наших військовослужбовців, в тому числі, в польових умовах», — наголосив Петренко.

Міністерством оборони України розроблено та введено в дію новітні добові польові набори продуктів в асортименті. Вони дозволяють в межах близько 5 тисяч калорій забезпечувати харчування військовослужбовця в польових умовах.

Це впливає на боєздатність, підготовленість, морально-бойовий дух військ, коли забезпечено якісне харчування для наших військовослужбовців, в тому числі, в польових умовах», — наголосив Петренко.

У Міністерстві відзначили, що нові раціони з готовими стравами у зручному пакуванні з безполуменевим розігрівачем дозволяють забезпечити харчування військовослужбовців більш, ніж на три доби. Сьогодні їх вже постачають до бойових частин та підрозділів.

Петренко також нагадав, що у 2017 році на нову систему продовольчого забезпечення переведено 23 військові частини та установи.