А в Трампа – ожиріння - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
А в Трампа – ожиріння

«Ну трішки більше…»

Фото із Youtube.

Волинь-нова

А в Трампа – ожиріння

І – «неймовірно хороші гени»!

Лікар Білого дому Ронні Джексон розповів про результати медичного обстеження президента США Дональда Трампа. Про це з посиланням на Daily Mail інформує «Українська правда».

Повідомляється, що Трамп має індекс маси тіла 29,9 (при вазі 239 фунтів і рості 75 дюймів) – це свідчить про ожиріння.

Джексон заявив, що президент США «перебуває у відмінному стані здоров’я», але порадив йому робити фізичні вправи і покращити дієту.

«У нього багато енергії та витривалості, він не палить і не вживає алкоголю. У Трампа неймовірно хороші гени», – додав він.

Дональд Трамп має індекс маси тіла 29,9 (при вазі 239 фунтів і рості 75 дюймів) – це свідчить про ожиріння.

Як відомо, лікар Білого дому провів обстеження президента США Дональда Трампа після звинувачень у його розумовій непридатності для роботи.

Зазначається, що медичне обстеження було першим з моменту інавгурації Трампа і тривало близько трьох годин у Національному військово-медичному центрі Уолтера Ріда (штат Меріленд).

Як повідомлялося, на початку січня у США опублікували книгу журналіста Майкла Вулффа «Вогонь та шал: у Білому домі Дональда Трампа», яка стала лідером продажів. 

У книзі розповідається, як друзі і члени сім’ї Трампа його критикували, а медіамагнат Руперт Мердок назвав президента США «довбаним ідіотом». Також автор описує відсутність у Трампа відповідних знань та інтересу до посади очільника Білого дому, інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Сам Трамп заперечує інформацію, подану у книжці.