З Волинської фірми на користь міста Рожище стягнули 138 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
З Волинської фірми на користь міста Рожище стягнули 138 тисяч гривень

Волинь-нова

З Волинської фірми на користь міста Рожище стягнули 138 тисяч гривень

За втручання прокуратури підприємство таки сплатить кошти на розвиток інфраструктури міста

Рівненський апеляційний господарський суд підтвердив правомірність позиції Маневицької місцевої прокуратури та залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області про стягнення з ТзОВ “Волинська нафтогазова компанія” 138 тис. грн. пайової участі у розвиток інфраструктури міста Рожище.

Прокурори встановили, що підприємство, всупереч вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ухилилось від укладення договору пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та сплати відповідних коштів до місцевого бюджету.

Підприємство ухилилось від укладення договору пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та сплати відповідних коштів до місцевого бюджету. 

Так, проводячи реконструкцію АЗС у Рожищі, товариство не звернулося до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міську раду задля укладення такого договору, а після здачі об’єкта на листи органу місцевого самоврядування з повідомленнями про необхідність укладення договору та сплати коштів відповідало відмовою.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді домоглися стягнення з підприємства цих коштів, проте господарське товариство, не погодившись із рішенням суду першої інстанції, оскаржило його апеляційному порядку.
Рівненський апеляційний господарський суд, дослухавшись до доводів прокурорів, залишив в силі рішення суду першої інстанції.

Зауважимо, що у відповідності до вимог  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», сплачені підприємством кошти будуть використані для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Рожище.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області