Як волиняни святкуватимуть День Соборності України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
Як волиняни святкуватимуть День Соборності України

Волинь-нова

Як волиняни святкуватимуть День Соборності України

22 січня 2018 року в Україні відзначатимуть День Соборності. Саме цього дня 99 років тому на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – урочисто проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Тож урочисті заходи з нагоди свята відбудуться у всіх куточках країни

За повідомленням відділу інформаційної політики облдержадміністрації, у Луцьку 22 січня об 11 годині на Київському майдані, біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України, відбудеться спільна молитва за мир та спокій в країні. Окрім того, заплановано покладання квітів до пам’ятника борцям за волю і незалежність України, першому Президенту України Михайлу Грушевському, а також пам’ятних знаків генералу Алмазову та літунам УНР.

У Луцьку 22 січня об 11 годині на Київському майдані, біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України, відбудеться спільна молитва за мир та спокій в країні.

Разом із тим, о 15 годині в приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок розпочнеться історично-музична композиція до Дня Соборності України та 99-ої річниці Злуки «Нас не роз’єднати, як не спинити течії Дніпра».

Крім того, луцькі активісти запрошують мешканців обласного центру утворити «живий ланцюг». Охочих заклкликають прийти о 12:00 год. на пр. Перемоги, 17.