Минулоріч державний кордон через волинські пункти пропуску перетнули понад 2,5 мільйона автомобілів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Минулоріч державний кордон через волинські пункти пропуску перетнули понад 2,5 мільйона автомобілів

Волинь-нова

Минулоріч державний кордон через волинські пункти пропуску перетнули понад 2,5 мільйона автомобілів

Волинська митниця ДФС постійно контролює дотримання часових нормативів в пунктах пропуску та вживає заходів для скорочення тривалості митних процедур

У 2017 році через пункти пропуску для автомобільного сполучення, що розташовані в зоні її діяльності, пропущено майже 707 тисяч транспортних засобів, які слідували смугою руху «червоний коридор», і майже 1,8 мільйона транспортних засобів, які обирали спрощену систему митного контролю «зелений коридор». Про це повідомляє Волинська митниця ДФС. Середній час оформлення на «зеленому коридорі» за підсумками року склав 47 секунд, що порівняно з 2016 роком швидше утричі.

Середній час оформлення на «зеленому коридорі» за підсумками року склав 47 секунд, що порівняно з 2016 роком швидше утричі.

Довідково: у 2016 році середній час перебування транспортного засобу у зоні митного контролю на смузі руху «зелений коридор»  становив 3хв 06 секунд.