Суд залишив Насірова під заставою у 100 мільйонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Суд залишив Насірова під заставою у 100 мільйонів

Не повернуть йому і закордонний паспорт.

Фото із сайту Focus.ua.

Волинь-нова

Суд залишив Насірова під заставою у 100 мільйонів

Він і надалі носитиме електронний браслет

Суд продовжив ще на два місяці запобіжний захід у вигляді 100 мільйонів гривень застави відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Відповідне рішення ухвалила колегія суддів Шевченківського райсуду на засіданні 19 січня, повідомила «Економічна правда» з посиланням на «Громадське».

Зокрема, Насіров продовжить носити електронний браслет і не зможе виїжджати за межі Київської області. Також йому не повернуть закордонний паспорт. Зазначається, що на засіданні продовжили запобіжний захід іншому обвинуваченому в цій справі – керівнику департаменту ДФС Володимиру Новікову.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк подав до Кабінету міністрів подання на звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. 

Насіров подав на Данилюка заяву в Генпрокуратуру у відповідь.

Прем’єр Володимир Гройсман пообіцяв винести на розгляд уряду питання звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, як тільки його отримає.

Як відомо, у середу прем’єр Володимир Гройсман пообіцяв винести на розгляд уряду питання звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, як тільки його отримає.

Насірова підозрюють в тому, що протягом 2015 – 2016 років він, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр».

7 грудня 2017 року Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву у справі Насірова до 19 січня.

У березні 2017 року депутат БПП Мустафа Найєм оприлюднив довідку, яка свідчить про те, що у відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова є громадянство Великої Британії.