У Ратнівському районі лісова охорона виявила «нічийну» деревину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
У Ратнівському районі лісова охорона виявила «нічийну» деревину

Волинь-нова

У Ратнівському районі лісова охорона виявила «нічийну» деревину

Протягом трьох днів по лісопродукцію так ніхто і не приїхав

Днями під час рейду у с. Поступель Ратнівського р-ну працівники лісової охорони ДП СЛАП «Ратнеагроліс» побачили складовану продукцію біля житлових будинків. Щоб виявити власника, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ, на місці організували цілодобове чергування. Проте протягом трьох днів по лісопродукцію так ніхто і не приїхав. Тож працівники лісової охорони опитали місцевих жителів та владу про факт, проте ніхто не знав, хто є власником деревини і звідки вона привезена.

Деревину вилучили – а це 22 м куб. пиловника сосни та вільхи. Нині лісопродукція зберігається на території держпідприємства, поки встановлюються деталі походження деревини та її власник.

Проте протягом трьох днів по лісопродукцію так ніхто і не приїхав. Тож працівники лісової охорони опитали місцевих жителів та владу про факт, проте ніхто не знав, хто є власником деревини і звідки вона привезена.

Ще одна подія, пов’язана з лісопродукцією у Ратнівському районі, мала місце наступного дня. Лісова охорона ДП СЛАП «Ратнеагроліс» виявила самовільну рубку. Майстер лісу почув звук бензопили, повідомив інших працівників лісової охорони, разом виїхали на місце. На гарячому вдалося затримати двох  жителів с. Зоряне.

Самовільно зрізану деревину вилучено. Складено протокол. Тепер лісопорушникам доведеться сплатити штраф та збитки, що становлять більше 9 тис. грн.