На Дніпропетровщині пам'ятник українським воїнам створили за допомогою 3D-друку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Дніпропетровщині пам'ятник українським воїнам створили за допомогою 3D-друку

УНІАН

На Дніпропетровщині пам'ятник українським воїнам створили за допомогою 3D-друку

У Нікополі з’явився пам’ятник «Захисник України», присвячений українським військовим - учасникам бойових дій на Донбасі

Монумент заввишки два метри, зроблений з бронзи, вкритої спеціальним захисним вологотривким шаром.

Прототипом для пам’ятника став реальний боєць — мешканець села Південне Олександр Ватава з 93-бригади, який пройшов гарячі точки й досі служить на Донбасі, пише «УНІАН».

Обличчя військового скульптор відтворив за допомогою 3D-принтера та майже рік втілював у бронзі.

Прототипом для пам’ятника став реальний боєць — мешканець села Південне Олександр Ватава з 93-бригади, який пройшов гарячі точки й досі служить на Донбасі.

За даними міської ради Нікополя, пам’ятник «Захисник України» за поданням матері учасника бойових дій Андрія Асмолова Людмили був переможцем конкурсу на найкращий ескізний проект благоустрою центральної площі Нікополя та прилеглих територій «Місто для людей».

Співавторами монументу стали скульптор Микола Гапон, історик та громадський діяч Станіслав Каширний, фотограф Юрій Горобець, учасники бойових дій та члени родин загиблих солдатів. Перша частина пам’ятника, відкрита минулого року, являє собою 15-титонний камінь, на якому вирізьблена мапа України.