Опубліковано перший тизер українського історичного фільму «Крути 1918» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Опубліковано перший тизер українського історичного фільму «Крути 1918»

Укр.Медіа

Опубліковано перший тизер українського історичного фільму «Крути 1918»

Фільм присвячений відомій битві під Крутами, в якій загинули 400 українських студентів

22 січня в мережі опублікували перший тизер вітчизняного історичного військового екшену «Крути 1918», передає Ukr.Media.

Художній фільм на основі реального історичного бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савіцькі закохуються в прекрасну дівчину Софію.

Фільм присвячений відомій битві під Крутами, у якій загинули чотири сотні українських студентів. «Художній фільм на основі реального історичного бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савіцькі закохуються в прекрасну дівчину Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнений червоними агентами.

Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом всі боєздатні частини армії, включаючи юнкерів і студентів. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, виступають проти чотиритисячного добре озброєного війська», - йдеться в офіційному синопсисі.

У режисерському кріслі - Олексій Шапарєв, постановник кримінально-боксерської драми «Правило бою» і військового серіалу «Гвардія». У ролях - Євген Ламах, Надія Коверская, Андрій Фединчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько. Зйомки фільму проходять у Київській області. Реліз запланований на 11 жовтня 2018 року.