Придумали рецепт від… безробіття - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Придумали рецепт від… безробіття

Саме кваліфікація кадрів стане вирішальним фактором конкурентоспроможності компаній у майбутньому.

Фото із сайту Znaj.ua .

Волинь-нова

Придумали рецепт від… безробіття

На економічному форумі в Давосі представили результати масштабного дослідження, згідно з яким на ринку праці в майбутньому залишаться тільки ті працівники, які займатимуться безперервною самоосвітою і зуміють за необхідності поміняти кваліфікацію

Про це йдеться в доповіді «На шляху до революції перекваліфікації: майбутнє і робота для кожного», який підготувала група економістів і фахівців з проблем гендерної рівності, модернізації суспільства та міжнародної міграції, інформує «Телекритика».

Як відзначають автори доповіді, вміння і навички, необхідні на ринку праці, сьогодні змінюються надзвичайно швидко. Тим, хто претендує на гідну заробітну плату й успішну кар’єру, потрібно бути готовими до безперервного процесу самоосвіти і професійного вдосконалення. Саме кваліфікація кадрів стане вирішальним фактором конкурентоспроможності компаній у майбутньому.

Ті працівники, які вчасно перекваліфікуються і змінять напрямок діяльності, зможуть претендувати на збільшення середньорічного заробітку на 15 тисяч доларів. Особливо зростатиме попит на кваліфіковану робочу силу в IТ-сфері, медицині та освіті.

Так, наприклад, дослідження показало, що в США до 2026 року 1,4 мільйона робочих проектів будуть витіснені з ринку праці. Однак ті працівники, які вчасно перекваліфікуються і змінять напрямок діяльності, зможуть претендувати на збільшення середньорічного заробітку на 15 тисяч доларів. Особливо зростатиме попит на кваліфіковану робочу силу в IТ-сфері, медицині та освіті.

Учасники Світового економічного форуму обговорюватимуть результати цього дослідження під час кількох робочих панелей.

На тему працевлаштування в Давосі вже висловився засновник Alibaba мільярдер Джек Ма.

«До 30 років треба потрапити на роботу в хорошу компанію, щоб вивчити, як робляться речі. – сказав Джек Ма. – А з 30 до 40 років треба нарешті вирішити, що робити далі. Якщо ти готовий щось зробити сам – просто роби. І краще займатися тим, що добре виходить. Не потрібно кидатися на те, що зараз популярно або просто цікаво. Потрібно робити те, що краще виходить, тоді буде більше шансів на успіх».