«Найрозумніша» зубна щітка у світі! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
«Найрозумніша» зубна щітка у світі!

FainaIdea

«Найрозумніша» зубна щітка у світі!

Пристрій від Colgate здивує своїми можливостями

Компанія Colgate нещодавно заявила про свій намір випустити унікальну зубну щітку, яка допоможе своєму власникові значно збільшити ефективність чищення зубів і додатково забезпечити гігієну ротової порожнини. Все це стає можливим завдяки вбудованому безпосередньо в зубну щітку штучному інтелекту! Про це розповідає портал FainaIdea.

За заявами розробників, в пристрій вбудовано шістнадцять окремих сенсорів, які реєструють спосіб і особливості процесу чищення зубів

Звичайно, цей прототип лише очікується, однак чутки про нього ходять неймовірні. За заявами розробників, в пристрій вбудовано шістнадцять окремих сенсорів, які реєструють спосіб і особливості процесу чищення зубів. Потім ці дані передаються за допомогою Bluetooth на пристрої від Apple. Так-так, дана розумна щітка пов'язана саме з технікою від Apple. Таким чином, отримані дані дозволяють щітці з часом коригувати спосіб чищення зубів і повідомляти про це свого власника.

Відомо також, що кінцевий функціонал зубної щітки Smart Toothbrush E1 буде згодом розширено — додасться можливість перегляду докладної 3D-карти зубів власника, що дозволить з більш високою точністю корегувати метод і особливості чищення зубів. Настільки цікава розробка від Colgate в теорії дозволить зробити гігієну порожнини рота значно легшою і швидшою, при цьому своєчасно попереджаючи власника про можливість появи і розвитку різних захворювань зубів.